Haber

A Haber Kocaeli Bölge Müdürü Hakan Süer Bıçaklı Saldırı: Oğlu Yaralandı!

A Haber Kocaeli Bölge Müdürü olarak göreve başlayan Hakan Süer, gündemin öne çıkan ismi oldu. Süer, kimliği belirsiz 3 kişi tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Saldırı sonucunda oğlu Umut Süer karın boşluğundan bıçaklandı.

Kocaeli Gündem İnternet Gazetesi’nin Genel Yazı İşleri Koordinatörü ve TV 41’in Haber Müdürü olarak görev yapan A Haber Kocaeli Bölge Müdürü Hakan Süer’i su bastı.

13 Mayıs Cumartesi günü İzmit’in Veliahmet Mahallesi’nde gerçekleşti. Cengiz Sille Caddesi’nde meydana gelen saldırıda Hakan Süer’e oğlu da eşlik etti.

Hakan Süer, oğlu Umut’un da içinde bulunduğu aracını park ettikten sonra TV 41 binasına doğru yürümeye başladı. Bu sırada kimliği belirsiz bir kişi Süer’e küfür etti.

Olayın ardından tartışma çıktı. Tartışmanın ardından 3 kişi Hakan Süer ve oğluna saldırdı. Kavga sırasında Umut Süer karın boşluğundan yaralandı. 3 saldırgan kısa sürede ortadan kayboldu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Bıçaklama sonucu yaralanan Umut Süer, yapılan müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Umut Süer’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polis ekipleri olayı gerçekleştirip kaçan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Bıçaklama sonucu yaralanan Umut Süer, yapılan müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı.

Hakan Süer’in oğlu Umut’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Saldırıyı gerçekleştiren polis ekipleri, ortadan kaybolan kişileri yakalamak için harekete geçti.

Olayı kınayan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti şu açıklamayı yaptı:

“Derneğimiz yönetim kurulu üyelerinden Hakan Süer’e yönelik çirkin saldırı sırasında Kocaeli Gündem İnternet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, A Haber Bölge Müdürü ve TV 41 Haber Müdürü Umut Süer’in oğlu Umut Süer’e silahlı saldırı düzenlendi. Meslektaşımıza kimliği belirsiz kişiler tarafından yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyor, faillerin bir an önce yakalanmasını diliyor, bizim de olayın takipçisi olacağımızı bilmenizi istiyoruz, meslektaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. ve oğlumuza acil şifalar diliyoruz.

musabeyli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu