Haber

AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Tosya’yı Ziyaret Etti

AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Halil Uluay ve Serap Ekmekçi ile AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Tosya’yı ziyaret etti.

AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı’nda partililerle bir araya gelen milletvekilleri, AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı’na yeni atanan üyelere başarılar diledi.

Burada konuşan AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, hem hayırlı olsun dilemek hem de istişarelerde bulunmak amacıyla ilçeyi ziyaret ettiklerini söyledi.

Yeni yönetimin yeni zaferlere imza atacağını belirten Ünlü, şöyle konuştu:

“Bizim için eski, yeni, yedek, asil fark etmeksizin herkes partimizin askeridir. Bugüne kadar elde ettiğimiz zaferleri ve başarıları her zaman parti teşkilatlarımız sayesinde elde ettik. Partimizin kuruluşundan bu yana, Geçtiğimiz dönemde davamız için, partimiz Tosya için çok çalıştık” diye konuştu. ”Bizim uğrumuzda mücadele eden tüm AK Partili büyüklerimize, kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Tanrı bizi kutsasın. Allah yeni kurulan bu yönetime hayırlı hizmetler nasip etsin.”

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlikte başarılı çalışmalara imza atacaklarını kaydetti.

Ziyarete AK Parti Kastamonu İl Başkan Yardımcısı Mehdi Yenikomşuoğlu ve partililer de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu