Haber

Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara’da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş Vilayet Liderleri Toplantısı ile Türkiye Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı’na katıldı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iştirakiyle, Ankara’da parti genel merkezinde düzenlenen toplantıya Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Kayseri Vilayet Lideri Şaban Çopuroğlu ve AK Parti Kayseri Vilayet Gençlik Kolları Lideri Furkan Mert Şimşek de katıldı.

Partisinin genel merkezinde düzenlenen Genişletilmiş Vilayet Liderleri Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, “Büyük Türkiye hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Sadece son 2 ayda açılışını yaptığımız projelerin her biri tek başına abide hüviyetindedir. Türkiye Yüzyılı programımızla milletimize umut ışığı yaktık” tabirlerini kullandı.

Başkan Büyükkılıç ise toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, şunları kaydetti:

“AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke ve dünya gündemine dair değerlendirmelerini dinledik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Başkan Büyükkılıç, Ankara temasları çerçevesinde Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Encümen Toplantısı’na da katıldı. Lider Büyükkılıç, belediyeler olarak kentleri geleceğe hazırlamak ismine yapılacak çalışmaların ve alınan kararların iyi olmasını diledi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu