Haber

Başkan Dağtekin: “Adıyaman bizim en güzel hikayemiz”

AK Parti Adıyaman Vilayet Lideri Mehmet Dağtekin, devam eden köy seyahatlerinde, “Adıyaman bizim en güzel hikayemiz” tabirlerini kullandı.

AK Parti Vilayet Lideri Mehmet Dağtekin beraberinde Merkez İlçe Lideri Mustafa Alkayış, Vilayet Lider Yardımcısı Veysel Akyol ve Vilayet Genel Meclis Üyesi Zeynal Özbilgin ile birlikte Kemerkaya ve Kalburcu köylerini ziyaret etti.

Köy Muhtarları ve AK Parti Köy Temsilcileri tarafından karşılanan AK Parti heyeti birinci olarak Kemerkaya köyünü ziyaret ederek Muhtar Ebubekir Topbaş ve köy sakinleriyle bir ortaya geldi. Köylerin sorun ve talepleri üzerine istişarelerde bulunan Lider Dağtekin ve AK Parti heyetine köy halkı tarafından bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Daha sonra köy halkını konutlarında ziyaret eden Lider Dağtekin, “Gezdiğimiz köylerde vatandaşlarımız AK Parti döneminde yapılan hizmetlerin farkında. Bizler de Adıyaman’ımızın mutlu ve müreffeh yarınları için yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi

Daha sonra Kalburcu köyüne geçen AK Parti heyetini; Köy Muhtarı Musa Duymaz, AK Parti Köy Temsilcisi Abuzer Duymaz ve köy halkı karşıladı. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette köyün meselelerini dinleyen ve tek tek not alan Lider Dağtekin, “Kırsaldaki sıkıntıların daha net bir halde tespit edilmesi gayesiyle muhtarlarla, temsilcilerimizle ve köy halkı ile birebir görüşme fırsatı buluyoruz. Bu sayede başta içme suyu, kanalizasyon, köy odası, taziye meskeni, köy meydanı, sıhhat ocağı ve okul dersliklerinin kâfi olup olmadığı hakkında bilgi alıyoruz. Hamdolsun bunlarla ilgili şua ana kadar önemli dertlerimiz olmadı. Kırsal bölgelere yapılan yatırımlardan vatandaşlarımız hayli şad. İnşallah bu hizmetlerimiz bundan sonra da aratarak devam edecektir. Adıyaman bizim en hoş öykümüz. AK teşkilatlar olarak Adıyaman için çalışmaktan hiç yorulmadık, yorulmayacağız. Bizleri en hoş formda karşılayan ve her sohbet ortamında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgilerini ve muhabbetlerinin yanı sıra bizlere olan ilgileri ve hoş temennileri için her bir kardeşimize şükranlarımı sunuyorum” sözlerini kullandı. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu