Teknoloji

Elon Musk Kararını Reddetti: Twitter’ın Yalnızca Karanlık Modda Kullanılacağını Söyledi

Geçtiğimiz günlerde X olarak güncellenen Twitter’ın artık sadece karanlık modda kullanılabileceğini ifade eden Elon Musk, bu kararından vazgeçmişti. Sosyal medyadan yaptığı bir paylaşıma yanıt veren Musk, kullanıcıların tepkiler üzerine ışık modunu kullanmaya devam edebileceklerini söyledi.

Dün sadece karanlık modun olacağını belirtmişti.

Markalaşma sürecinde olan Twitter’da radikal kararlar alınmaya devam ediyor. Elon Musk, dün sosyal medya hesabı Twitter’dan, ” Platform yakında yalnızca “karanlık moda” sahip olacak. Bu daha iyi” açıklama yaptı Bu açıklama, Twitter kullanıcılarının çoğunluğu tarafından pek hoş karşılanmadı.

Tepki gelince geri adım attı.

Platformun parlak modunu tercih eden Twitter kullanıcıları, sosyal medya devinin sahibini ağır şekilde eleştirdi. Bu durum karşısında Musk, alınan kararı gözden geçirmek zorunda kaldı. Musk, kullanıcıların taleplerini dikkate alarak kararından geri adım atmak zorunda kaldı.

Karanlık mod varsayılan olacaktır

Dün gece Twitter’da bir gönderiye yanıt veren Musk, şunları söyledi: “Birçok kişi parlak modun kalmasını istedi. Biz de yapacağız. Ancak, karanlık mod varsayılan olacaktır, loş tema kaldırılacaktır.’söz konusu.

Musk’ın gönderisi ⬇️

haber-kirkagac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu