Haber

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Polis, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı olarak biz halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için varız.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “İçişleri Bakanlığı olarak Emniyet, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığımızla birlikte yeşil vatanda, mavi vatanda, siber vatanda halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için varız. Tüm çalışmalarımızda referansımız hukuk ve insan haklarıdır.”

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bakan yardımcılarımız, Emniyet Genel Müdürümüz, daire amirlerimiz ve il emniyet müdürlerimizle birlikte İl Emniyet Müdürleri Bilgilendirme Semineri programını gerçekleştirdik. İçişleri Bakanlığı olarak birlikte Polis, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığımız olarak maviyi tuttuk Biz siber ülkede insanımızın evinde, huzur ve güvenliğini sağlamak için varız.Tüm çalışmalarımızda temel referansımız hukuk ve insan haklarıdır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bize güveni ve takdiri için şükranlarımı sunuyorum. Yeni atanan emniyet müdürlerimize görevlerinde başarılar diliyorum. Güvenliği için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” – ANKARA

mustafakemalpasa-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu