Haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Samsun Halk Meclisi’nde iş insanlarıyla bir araya geldi

İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Şişli’de düzenlenen ‘Samsun Halk Buluşması’nda iş insanlarıyla bir araya geldi. Soylu, süper ligi kazanan Samsunspor’u tebrik etti.

İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Samsun Dernekler Konfederasyonu tarafından Şişli’de düzenlenen ‘Samsunlular Buluşması’nda iş insanlarıyla bir araya geldi. Samsun’un Milli Mücadele’deki rolüne dikkat çeken Soylu, “Samsun, bu devletin varlığına ve birliğine, milletin bölünmez bütünlüğüne adanmış bir şehirdir. Samsun, bu vatanın ve bu milletin direği olan bir şehirdir. tüm manevi değerlerle çevrili bir devlet” Samsun bizim kurtuluş şehrimizdir. Gazi Mustafa Kemal’in ve bu vatanın tüm evlatlarının bu kurtuluşu başlattığı ve dua ile başlattığı bir şehirdir” dedi.

Bakan Soylu, “104 yıldır bitmeyen şey manda ve himayedir. 104 yıldır Türkiye’de vesayet tesis etmeye, yeri geldiğinde bu topraklarda manda ve himayeyi sürdürmeye çalışan bir anlayışla karşı karşıyayız. Merak etme, göreceksin.O zaman etrafımızdaki bütün ülkeler Türkiye’nin etrafında dizilecekler.Huzursuz, huzursuzluksuz, huzursuz olmayan her biri Türkiye’nin yanında, bir anlayış etrafında duracak. evet diyor, ‘dünya 5’ten büyüktür’.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu