Haber

Kayseri Büyükşehir ve Kocasinan Belediye Başkanlarından 1 Mayıs Mesajı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla açıklama yaptı.

Büyükkılıç, emek veren, emek veren tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak, mesajında, “Tüm çalışanlarımızın şartlarını iyileştirmeye, hak ettikleri en iyi ücreti almalarını sağlamaya ve bir çalışma ortamı yaratmaya devam ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Emek ve Dayanışma Günü vesilesiyle, her zaman yanımızda olan çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunar, her birini en kalbi duygularımla selamlar, çalışma arkadaşlarımızı tebrik ederim. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde emekçiler.” ifadeleri kullandı.

Çolakbayrakdar’ın 1 Mayıs mesajı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da mesajında ​​işçi dostu bir belediye olduklarını vurguladı.

Çolakbayrakdar, “İnsan yaşasın ki devlet yaşasın” felsefesiyle hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Bunun sorumluluğu içerisinde hareket ediyoruz. Bu noktada gece gündüz, hafta sonu, bayram, bayram tatili fark etmeksizin yaklaşık 1500 çalışanımızla çalışıyoruz. ‘Çalışanlarınızın hakkını verin’ diyen Peygamber ümmeti olarak. ‘Terleri kurumadan hayatımıza yön verdik. Başta personelimiz ve çalışanlarımız bu ülkeye. Hizmet ettiklerini gördüğümüz için haklarına ve kanunlarına sahip çıkıyoruz. Dayanışma Günü’nü kutluyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu