Yaşam

Kelebek Mobilya, Deprem Bölgesindeki Kız Çocuklarımızın Eğitimine Kelebek Etkisi Yaratmak İçin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde “Kızlarımıza Kelebek Bursu” Başlattı

Ünlü sanatçı Nükhet Duru ile 2 yıldır 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kampanyalar yürüten Kelebek Mobilya, kız öğrencilerin eğitimine destek olmak amacıyla bu yıl “Kızlarımıza Kelebek Burs” projesini başlatıyor. deprem bölgesinde ailesini kaybedenler.

Kelebek Mobilya’nın Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle hayata geçireceği projede Kelebek Mobilya olarak lise, meslek okulu ve üniversite birinci kademe öğrencisi 200 kız öğrenciye burs sağlanacak. Daha fazla burs imkanı yaratmak ve daha çok kız öğrenciye fayda sağlamak amacıyla uzun süredir planlanan proje, deprem bölgesindeki kızlarımızın hesabına bağış yaparak, deprem bölgesindeki kızlarımızın eğitiminde kelebek etkisi yaratabilecek. TEV burs fonu.

 

Daha önce Kelebek reklamlarının marka yüzü olan ve bu projeye destek veren Nükhet Duru, Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi Sayışman, Cem Belevi ve Şebnem Sungur da Kurumsal Sosyal Sorumluluk sinemasında “Haydi Türkiye kelebek yapalım” dedi. Kızlarımızın eğitiminde etkili.” ihbar verir.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

manyashaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu