Haber

Özdağ: Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı aldık

ANKARA (İGFA) –Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile basın toplantısı düzenledi.

Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada, konuyla ilgili bir metin hazırlandığını ve bunu basınla paylaşacaklarını duyurdu.

Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin geleceği ve güçlenen parlamenter sistemle daha sağlıklı bir yol olması açısından her siyasi partiye sorumluluklar düştüğünü belirterek, “Güzel sonuçlar alındı. Ev sahipliği için gönülden teşekkür ederim.”

ÜMİT ÖZDAĞ: KILIÇDAROĞLU’YA DESTEK KARARI VERDİK

Zafer Partisi’nin yeni kurulduğunu ve medya ambargosu nedeniyle vatandaşlara erişiminin engellendiğini öne süren Özdağ, “Birinci tür sonunda siyasi görünümün iki adaydan 28’inin partiden ayrılmasına çerçeve oluşturduğunu gördük. ikinci yarış için türk milletinin önünde.ak parti genel başkan yardımcısı numan bey ziyaret etti.destek istediler.sığınmacılara sordum.dedikleri mültecilerin vatanlarına dönüşlerini içermiyordu.kemal bey açıkça söyledi ki Mültecilerin anavatanlarına dönmesi gerektiğini ve kendisinin de bu politikayı izleyeceğini söyledi.Detayları konuştuk.Kendisiyle barışı sağlayacak bir model üzerinde fikir birliğine vardık.

Birinci turda oy kullanan seçmenlere de seslenen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Değerli yurttaşlar, annelerinizden babalarınızdan aldığınız Türkiye’yi, sahip çıkmadığınız takdirde evlatlarınıza teslim etmek istiyorsanız, Göçmen olmasını istiyorsanız, kızınız sokağa çıkınca üzülmek istemiyorsa, oğlunuzu akşam 21:30’da köşedeki bakkala emanet edin.Onu Türkiye’ye göndermek istiyorsanız, 28 Mayıs seçimlerinde 13 milyon sığınmacıyı vatanlarına gönderecek siyasilere destek verin ve Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verin.

caycumahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu