Haber

Şarkıcı Mustafa Sandal’dan Beşiktaş Teknik Direktörü Burak Yılmaz’a Ağır Sözler!

Beşiktaş, Avrupa Konferans Ligi maçında Norveç takımı Bodo/Glimt ile karşılaştı. Beşiktaşlı taraftarlar, yenilginin ardından sosyal medya üzerinden kulüp yönetimini ‘acil kongre’ye davet etti. Türk Popunun yıldızlarından Mustafa Sandal da yenilginin ardından bir paylaşım yaptı. Mustafa Sandal, Twitter (X) hesabından yaptığı paylaşımda Beşiktaş teknik sorumlusu Burak Yılmaz’ı eleştirdi.

Avrupa Konferans Ligi’nde mücadele eden Beşiktaş, Norveç takımı Bodo/Glimt ile karşılaştı. Beşiktaş, Norveç’te oynanan maçta 3-1 mağlup oldu.

Beşiktaş taraftarları, yenilginin ardından kulüp lideri Ahmet Işık Çebi’yi sosyal medyada eleştirdi.

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olduğu bilinen ünlü şarkıcı Mustafa Sandal da Beşiktaş’ın puan kaybetmesinin ardından tepki gösterdi.

Mustafa Sandal eleştirilerini kulübün teknik direktörü Burak Yılmaz’a yöneltti. Şenol Güneş’in istifasının ardından teknik direktörlük görevine geçici olarak Burak Yılmaz getirildi.

Ünlü müzisyen Burak Yılmaz’ı, “Beşiktaş’a faydadan çok zarar verdi” diyerek eleştirdi. Mustafa Sandal, “Teknik direktör Şenol’un asistanı olarak takımda olmak ile takımın başında olmak farklı şeyler” diyerek görevine devam etti.

Paylaşımın sonunda eleştirisini sertleştiren Mustafa Sandal, Beşiktaş teknik direktörü Burak Yılmaz’a, “Gel büyü evlat. Gel büyü!” Diyerek tepki gösterdi.

Mustafa Sandal’ın paylaşımı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu