Ekonomi

TESK Başkanı Palandöken’in Fotoğrafı İndirildi

EVREN DEMİRDAŞ

Elazığ Kahvehaneleri Odası Başkanı Ferhat Evsen, esnafın sorunlarına kayıtsız kaldığını belirttiği Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken’in Kahvehaneler Odası’nın duvarına asılan fotoğrafı indirdi. yılbaşından sonra BAĞ-KUR primi başta olmak üzere esnafın birçok giderinin artması.

Esnafın yılbaşından sonra birçok giderinin arttığını ve mağduriyet yaşadıklarını belirten Elazığ Kahvehaneleri Odası Başkanı Ferhat Evsen, TESK Başkanı Palandöken’i eleştirdi. Evsen, esnafın derdine kayıtsız kaldığını iddia ettiği Palandöken Kahvehaneleri Odası’nda asılı olan fotoğrafı indirerek protesto etti.

“ÇÜNKÜ PAYDAŞLARINI YALNIZ BIRAKTI”

Ferhat Evsen şunları söyledi:

“1990 yılından bu yana esnaf ve sanatkarların öncülüğünü yapan TESK Başkanımız Bendevi Palandöken, esnafın EYT, BAĞ-KUR ve tescil mağduru olduğu bu dönemde oda başkanlarını, esnafı ve bunlara bağlı paydaşları yalnız bıraktı. Yılbaşından sonra gelen zamlarla artık dayanılmaz hale geldi, odamızdayız.” “Önderimizin yaklaşık 20 yıldır asılı olan fotoğrafını BAĞKUR ile ilgili mağduriyetlerimiz bitene kadar askıya alıyoruz. Artık esnaf odaları resmi olarak sadece üst kuruluşlara bağlıdır, esnafın bu mağduriyetinin düzelmesini temenni ederiz.” son.”

muratliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu