Haber

Türkiye Off-Road Şampiyonası 5. Ayak Akçaabat’ta Başladı

Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 5. ayağı Akçaabat’ta başladı. 19 araç ve 38 sporcunun yarışacağı etkinlik, Akçaabat Belediyesi önünde düzenlenen törenle başladı.

5. Ayağın açılış törenine Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, İlçe Emniyet Müdürü Ali Yavuz, İlçe Jandarma Komutanı Barış Kesici, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluş Daire Başkanları ile çok sayıda kişi katıldı. Petlas 2023 Türkiye Off-Road Şampiyonası. Seyirci katıldı.

Petlas 2023 Türkiye Off-Road Şampiyonası 5. Ayak startını Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez ve Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim yaptı.

Akçaabat Belediyesi önünde düzenlenen Petlas 2023 Türkiye Off-Road Şampiyonası 5. ayağının tören başlangıcında duygu ve düşüncelerini dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Offroad uzun yıllardan beri ilçemizde bir gelenek haline geldi. Bu tarihlerde beklenen bir spor etkinliği olarak yerini almıştır. Şehrimize özeldir.” “Ayrı bir heyecan ortamı katıyor. Bugün burada Ofroad’un 5. Ayağı yarışlarına başladık. Yarışmalar Cumartesi ve Pazar günleri Hıdırnebi Yaylası’nda devam edecek. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Akçaabat Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Petlas 2023 Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 5. ayağı, 12 Kasım 2023 Pazar günü saat 19’da Akçaabat Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde düzenlenecek ödül töreniyle sona erecek: 00. – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu