Yaşam

Vücuduna iPhone bağlayan 68 kaçakçı, kilodan yürüyemez hale gelince yakalandı!

Kaçakçılık dünya çapında büyük bir sorundur ve kaçakçılar Her gün farklı şekillerde karşımıza çıkıyorlar. Hatırlayan okuyucularımız var; Birkaç hafta önce sizlerle paylaştığımız bir haberde vücuduna takılı 306 işlemciyle Çin’de yakalanmıştı. hakkında konuştuk . Yine benzer bir gelişme yaşandı. Bu sefer kaçakçı onlarca iPhoneile yakalandı.

Çin’in Gong Bei kentinde meydana gelen olayda gümrük memurları, yürüyüşü garip Bir adam gördüler. Adam çok yavaş hareket ediyordu, diğer insanlar gibi davranmıyordu. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, zanlıyı aramaya karar verdi. Gümrük memurları beklenmedik bir durumla karşılaştı.

68 iPhone’u çalmaya çalışan şüpheli tespit edildi

Yapılan arama sonucunda zanlının karın, bel ve bacaklarında onlarca iPhone bulundu. o tuttu saptanmış. Model bilgisi paylaşılmadı ama kaçakçının üzerine toplam 68 iPhonevar olduğu belirtilmiştir.

Çin’de yaşanan olayın en ilginç yanı ise telefonların ikinci el olmasıydı. Olayla ilgili gümrük görevlileri soruşturma devam ediyor duyurdular. Kaçakçının iPhone’ları nereden satın aldığı ve onları nereye götürmeye çalıştığı gibi sorular şu anda devam ediyor. cevapsız.

haber-tortum.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu