Haber

Acun Ilıcalı, 320 Hull City taraftarına Türkiye tatili hediye etti

Ünlü medya işvereni Acun Ilıcalı, Hull City taraftarlarını memnun etmeye devam ediyor. Şimdi yeşil alanda beklenen olmasa da saha dışında yapılan etkinlikler futbolseverleri mutlu ediyor.

ÇEKİLİŞTE İSMİ ÇIKANLARI TATİLE GETİRDİ

Ilıcalı, kombine sahipleri ortasından yaptığı çekilişle 320 Hull City taraftarına ücretsiz Türkiye tatili ısmarladı. Ilıcalı, taraftarların beş yıldızlı bir otelde bir hafta boyunca tam pansiyon tatil masraflarını karşılayacak. Taraftarlar ekibin renklerine boyanmış iki özel uçakla yola çıkarak Türkiye’ye ulaştı.

UÇAĞA BİNENLER HALLERİNDEN MEMNUN

BBC Türkçe’nin haberine nazaran uçağa binmek için bekleyen 61 yaşındaki talihli Sandra Rodmell, “Kulüp sahibinin herkes için yaptığı müthiş bir şey bu. Gerçekten kulüp şimdi geçmişe kıyasla çok daha iyi hissettiriyor.” halinde görüş bildirdi.

“HAYATIM BOYUNCA HİÇBİR ŞEY KAZANMADIM”

Bir başka talihli Howley ise, “Hayatım boyunca hiçbir şey kazanmadım. Kulüp sahibinin taraftarlar için bunu yapabilmesi harika bir şey. Gerçekten iyi kalpli biri bunu yapar. Yani kaç kulüp, taraftarları için böyle bir şey yapıyor ki” diye konuştu.

LİGDE KADRO İÇİN İŞLER UYGUN GİTMİYOR

Acun Ilıcalı geçtiğimiz ocak ayında Hull City’yi satın almış ve kulübün yeniden Premier Lige çıkmasını istediğini söylemişti. Ancak kulüp şu anda 24 takımlı Championship’te 20. Sırada.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu