Haber

Canlı yayında Meral Akşener hakkında konuşulan sözler İYİ Partilileri kızdırdı!

Dün akşam bir televizyon kanalında canlı yayına konuk olan Siyaset Bilimci Onur Erim, YETERLİ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener hakkında tepkisel ifadeler kullandı.

REAKTİF İFADELER

Erim, Akşener’in daha önce “Bu ele terörist dokunmamış” açıklamasını hatırlatarak, “Dokunulmamış olması çok önemli değil, başka bir şekilde dokunulmuş” dedi. Bu sözler sosyal medyada büyük tepki gördü.

İYİ PARTİ ORGANİZASYONU KADAR

Bu sözler kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken, UYGUN Parti Seçim Kampanyası Genel Lideri Başdanışmanı Saltuk Buğra Kavuncu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Milletimiz ile tarih yazacağız; sizi, zihniyetinizi, çirkin sözlerinizi, hakaretlerinizi tarihe gömeceğiz!” söz konusu.

“BİZ BU SAÇLARA DİYORUZ”

İYİ Partililer gece saatlerinde kanalın bulunduğu binanın önünde toplandı. GÜZEL Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım burada bir basın açıklaması yaparak, “Büyük bir küstahlığın karşısındayız. Haramzadelerin iktidarını koruyor.Ülkemiz maalesef uzun süredir ahlaksızlığı normalleştirmeye çalışıyor.Bugün bir güruh hedefini Genel Önderimiz Meral Akşener’e götürmeye çalıştı.Necip Fazıl’ın deyimiyle çukur diyoruz.Onlar alçak bile değiller ama çukurlar. Çünkü alçak seviye var burada seviye diye bir şey yok” dedi.

Yasal işlem başlatacaklarını belirten Yıldırım, “Bu saatten sonra istese de özür dilenmezse bu saate kadar bize bir özür haberi gelmedi, yarın hukuki süreci başlatıyoruz” dedi.

O anlardan kareler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu