Haber

Kemer’e yeni parklar ekleniyor

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kemer’e yeni parklar ekleyerek ilçe genelindeki park, yeşil alan ve refüjlerde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Daha yeşil bir Kemer için çalışmalarını sürdüren Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Çamyuva Mahallesi Hayıtlıgöl mevkiindeki Kahraman Sarı Parkı tamamlayarak halkın kullanımına açtı.

Toplam 2500 metrekare alan üzerinde yeniden düzenlenen parkın içerisine çocuk oyun alanı, spor aletleri, basketbol sahası, çardaklar, banklar ve çöp kutuları yerleştirildi.

KUZDERE MAHALLESİNE PARKLAR YAPILIYOR

Kuzdere İlçesi’nde 278 ve 282 ada üzerinde konumlanan 2 farklı parkın inşaatını sürdüren Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin, altyapısı yenilenen parkların yürüyüş yolları ve yeşil alan çalışmalarını bitirmek üzere olduğu öğrenildi. tamamlanmış.

Toplam 4000 metrekare alan üzerine inşa edilen parkların en kısa sürede tamamlanarak halkın kullanımına açılacağı belirtildi.

Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan Çamyuva Mahallesi Turizm Bulvarı üzerinde bulunan orta refüjün sulama sistemi döşeme çalışmalarını Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince tamamlandığı öğrenildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-golova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu