Yaşam

Kingfisher’ı canlı izleyin! 9 Aralık Star TV Yalıçapkını 12. bölüm canlı izle! Yalıçapkını son bölümde neler yaşandı? Star TV’yi canlı izle!

yalıçapkını Burcu Alptekin’in yönettiği, Mehmet Barış Günger’in yazdığı, ilk bölümü 23 Eylül 2022’de yayınlanan, OGM Pictures imzalı drama ve romantik tıp konulu Türk televizyon dizisidir. Kingfisher’ı canlı izleyin! 9 Aralık Star TV Yalıçapkını 12. bölüm canlı izle! Yalıçapkını’nın son bölümünde neler yaşandı? Star TV’yi canlı izle!

Kingfisher’ı CANLI İZLEYİN!

KİRACI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yusuf’un Ferit’in sorusuna verdiği cevap Seyran’ı çok kızdırır ve ne Ferit’i ne de Yusuf’u görmek ister. Abidin ile gece dışarı çıkan Ferit’i tatsız bir sürpriz beklemektedir. Habersiz bir gazeteci tarafından fotoğraflanan Ferit, Halis Ağa öğrenmeden bu beladan kurtulmak için Orhan’dan yardım ister. Ferit’e bu konuda yardımcı olabilecek kişi ise Seyran’dır.

KİRALAYICININ KONUSU NEDİR?

Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini en çok kızdıran Ferit, Gaziantepli uygun bir kızla evlenmeye karar verir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözlerinden çıkamaz. Doğru gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Korhan Ailesi’nin Gaziantep’teki gelinliği olmaya uygun görülen Suna’nın (Beril Pozam) talep töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Yalıçapkını Oyuncular

Afra Saraçoğlu,

mert ramazan demir

Çetin Tekindor

Şerif Sezar,

Gülçin Santırcıoğlu,

Emre Altuğ,

Gözde Kansu,

Ersin Arıcı,

Beril Pozam,

Doğukan Polat,

İrem Altuğ,

Öznur Serçeler,

Hülya Duyar,

Diren Polatoğulları,

Sezin Bozacı,

Yiğit Tuncay,

Buce Buse Kahraman,

Cansu Fırıncı,

Selen Özbayrak,

Umut Gezer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu