Haber

Küçükçekmece’de Nişanlısı Tarafından Öldürülen Gönül Er, Son Yolculuğuna Veda Oldu

KÜÇÜKÇEKMECE’de ayrılmak istediği nişanlısı Murat Edepli (50) tarafından bıçaklanarak öldürülen Gönül Er (46), cenazenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Küçükçekmece’de ayrılmak istediği nişanlısı tarafından bıçaklanarak öldürülen Gönül Er için bugün Kocasinan Merkez Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Gönül Er’in annesi Emine Er, kardeşi Uğur Er ve yakınları katıldı. Gönül Er’in kuzeni Güliz Sekban tabuta uzun süre sarılarak gözyaşı döktü. Öğle namazına müteakip Kocasinan Mezarlığı’na defnedildi.

Cenazeye katılan Akit TV Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Karahasanoğlu, yıllardır birlikte çalıştıkları kameraman Uğur Er’in acısını paylaşmak için cenazeye katıldıklarını belirterek, “Uğur kardeşimiz. Er gerçek bir imtihandadır.Öyle ki 4 yıl önce abisini deniz kazasında kaybetmiştir.Geçen gün ablası hain bir saldırı sonucu katledilmiştir.Uğur Er kardeşim acı ve ızdırap içindedir. . Kendisine Allah’tan sabır diliyorum. Bugün beni duygulandıran bir diğer tablo da bir annenin çocuğu için ikinci kez gözyaşı dökmesine tanık olmak.”

carsamba-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu