Ekonomi

MediaMarkt, Tech Arena konsept mağazasını Marmara Park AVM’de açtı

MediaMarkt’ın 29 Ekim’de Marmara Park AVM’de açacağı Tech Arena konsept mağazasını ziyaret edenlerin açılışa özel kampanyadan yararlanabileceği açıklandı.

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji tutkunlarına alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, Cumhuriyetin 100. yılında Türkiye’de deneyim odaklı yeni konsept mağazasını açıyor. 29 Ekim’de tüketicilerle buluşacak mağaza, MediaMarkt’ın Türkiye’deki ilk Tech Arena konsept mağazası olacak.

Açıklamaya göre marka, Tech Arena konsept mağazasının açılışı için akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara, Akıllı TV’lerden şarjlı elektrikli süpürgelere, bulaşık makinelerinden fritözlere kadar çeşitli kategorilerde 2 günlük bir açılış kampanyası da düzenleyecek.

‘Markaların ve Teknolojinin Evi’ olarak konumlanan bu yeni konsept, tüketiciler ile markalar arasında köprü görevi görecek ve her iki tarafa da farklı bir deneyim yaşatacak. 6 bin 500 metrekare alana sahip satış alanında 19 farklı ünlü markanın butikleri ve mini deneyim alanlarıyla son teknolojileri ziyaretçilerle buluşturacak mağaza, tüketicilere ürünleri doğrudan deneyimleme fırsatı sunacak. teknoloji trendlerine farklı bir atmosferde dokunarak. Dünyada 7’nci, Türkiye’de ise ilk konsept mağazasını açacak olan marka, Tech Arena mağazasıyla müşteri deneyimine odaklanarak tüketicilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

Tüketiciler kampanyaya ilişkin detaylara MediaMarkt’ın internet sitesinden ulaşabilecek. – İSTANBUL

musabeyliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu