Haber

TOKİ İstanbul Arnavutköy çekiliş sonuçları: TOKİ İstanbul Arnavutköy çekiliş sonuçları sorgulama linki! Arnavutköy çekiliş sonuçları isim listesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla ortaklaşa gerçekleştirilen TOKİ toplu konut projesinde kura çekimleri devam ederken, vatandaşlar kura sonucunu merak ediyor. İşte TOKİ İstanbul Arnavutköy çekiliş sonuçları: TOKİ İstanbul Arnavutköy çekiliş sonuçları sorgulama linki! Arnavutköy çekiliş sonuçları isim listesi!

TOKİ İSTANBUL ARNAVUTKÖY PARTİ SONUÇLARI

İstanbul TOKİ kura sonuçları listesi için BURADA

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “İlk çekilişimize 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlıyoruz. Hayırlı olsun.” sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak toplu konut düzenlemesi tamamlandı. TOKİ çekiliş sonuçları Toplu Konut İdaresi’nin internet sitesinden ve e-Devlet’ten sorgulanabiliyor.

TOKİ KURA NASIL ÇİZİLİR?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından da kura çekimine ilişkin bilgi verildi. Açıklamada, yarın kura çekiminin başlayacağına dikkat çekilerek, ilk kuraların Şırnak ve Ardahan’da çekileceği paylaşıldı. Bakanlık açıklamasında kura çekiminin noter huzurunda yapılacağı ve canlı yayınlanacağının altı çizildi.

alpuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu