Teknoloji

Twitch, 2 Tuşla Klip Paylaşmanızı Sağlayan Aracını Yayınladı

En popüler canlı yayın platformu Seğirme Sadece kendi içinde mevcut değildir. Yayıncılar, takipçiler ve yayıncıların kesitleri ile içerik üretenler, yayınlarını sürekli olarak sosyal medyada paylaşmakta ve internette adını duyurmaktadır.

Ancak şimdiye kadar bir Twitch yayınından klip paylaşmak isteyen herkes önce yayından bir klip alıyor, ardından bu klibi indiriyor ve farklı bir görsel düzenleyicide görseli kırpıyor. seğirme, bu zahmetten kurtulacaktır.yeni özelliğini duyurdu.

Klipler Twitch’te düzenlenebilir!

Twitch, içerik üreticilerinin işini kolaylaştıracak” Klip Düzenleyici ” aracı yayınlandı. Yeni araç ile yayın sırasında çekilen klipler doğrudan Twitch üzerinde düzenlenebiliyor ve dikey olarak kırpılabiliyor.

Ayrıca araç ile klipleri kurgulayanlar, kurgunun çekildiği yayıncının adını tek tuşla görüntüye ekleyebilecek. Enine kesitin farklı bir parçası aynı görüntü üzerindeGörüntüde gösterilecek alanları kolayca eklemek ve seçmek mümkün olacaktır.

Düzenlenen bölümlerin yayını doğrudan Twitch üzerinden de yapılabilir. Kullanıcılar dikey görüntüleri Twitch aracılığıyla görüntüleyebilir. YouTube Shorts’ta yayınlayabilir. Öte yandan Twitch, şu anda TikTok ve Instagram Reels üzerinden doğrudan paylaşımı kullanıma açmadı.

ulukisla-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu