Teknoloji

Yeni Silent Hill Game Ascension’dan Yeni Fragman Yayınlandı

 
Genvid, Behavior Interactive, Bad Robot Games ve dj2 Entertainment, Konami ortaklığıyla oyuncuların beğenisine sunulacak interaktif film oyunu Silent Hill: Ascension için yeni bir fragman yayınladı. Paylaşılan fragman, Ascension’ın görsel tarzı hakkında bizlere daha fazla detay veriyor ve oyunun hikayesine biraz ışık tutuyor.
 
Silent Hill: Ascension, 2023 yılında çıkacak. Oyunun hangi platformlarda geleceği henüz açıklanmadı.
 
Etkileşimli bir Silent Hill projesi geliyor
 
 
 
Genvid Entertainment grubu tarafından geliştirilen yapım, gerçek zamanlı interaktif bir yapı ile bizlere sunmayı amaçlıyor. Bu yapım ile oyuncular oyundaki karakterlerin hayatta kalma mücadelesi veriyor ve bu karakterlerin kaderlerini değiştirmelerini sağlıyor. İnteraktif bir proje olarak karşımıza çıkan Silent Hill: Ascension, ruhsal kaygı deneyimini bizlere aktarmak istiyor.
 
Şu anda geliştirme aşamasındadır ve birkaç Silent Hill projesinden biri olan Ascension dışında Silent Hill F, Silent Hill 2 Remake ve Silent Hill: Townfall projelerini içerir. Orta geliştirici Bloober ekibi, Silent Hill 2 Remake üzerinde çalışıyor.
 
Silent Hill F, 1960’ların Japonya’sında geçen ilgi çekici ve ürkütücü bir dünyayı içeren tamamen yeni bir hikaye sunmak istiyor. Silent Hill Townfall ise İskoç merkezli stüdyo NoCode tarafından geliştiriliyor ve Annapurna Interactive tarafından yayınlanmayı bekliyor.
 
Silent Hill: Ascension’dan yeni fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu